Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sparta Rejowiec Fabryczny – Hetman Żółkiewka 0:2. Grała chełmska okręgówka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 września 2017 r. o 09:03 Powrót do artykułu
ale wieśniaków i czereśniaków się tu odzywa. jakieś psite, jakaś zrudziała huta, jakaś gorzka wieś , jakieś ***czno, jakaś rzodkiewka. wieśniaki, wy nie macie co robić? ruszać w swoje pole karne za stodołą i zaprawiać - ale jazz. tak żeby wkoło było wesoło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem kibicem Startu ale gdy usłyszałem o "donosie" do PZPN było mi wstyd. Skoro jednak PZPN nie wyciągnął żadnych konsekwencji należy rozumieć, że wszystko było zgodne z przepisami. Dlatego nie potrafię zrozumieć dlaczego czepacie się, że teraz w Starcie gra dwóch Ukraińców. Odpowiedź jest prosta: gra dwóch Ukraińców bo to zgodne z przepisami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zaczerwieniłeś się na facjacie chociaż z tego wstydu. Z ciebie taki kibic Startu, jak z koziej d.py trąba !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...